Kurdami aksesuarus deriname dvi viena kitą papildančias medžiagas: natūralų veltinį ir natūralią odą. Naudojame augalinio išdirbimo „Vegetable tanned“ arba „Crazy Horse“ odą.

Naudojame tik kruopščiai atrinktą natūralią odą, priskiriamą "Full Grain" odos kategorijai.

"Vegetable Tanned" (augalinio apdirbimo) oda

Augalinio apdirbimo oda yra viena iš vertingiausių ir brangiausių odų. Ji dažoma naudojant natūraliai augaluose esančius taninus. Tik 10 % visos pasaulyje pagamintos odos apdorojama taikant šį natūralų ir aplinkai nekenksmingą odos dažymo būdą. Augalinis apdirbimas neslepia natūralios odos tekstūros ir unikalių žymių (raukšlės, odos poros, smulkūs nelygumai). Odos spalva, veikiama saulės ir dėvėjimo, atskleidžia savo grožį ir ilgainiui intensivėja.

Odos dažykla, su kuria dirbame, gamina tik augalinio išdirbimo odas ir priklauso Toskanos augalinio išdirbimo odų susivienijimui. Tik 20 odos gamyklų turi šį išskirtinės kokybės ženklą, reiškiantį, kad oda gaminama naudojant tik augalų ekstraktus, o kiekvieną odą gamina įgudę meistrai laikydamiesi amatininkų tradicijų, socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės.

"Crazy Horse" oda

Ji vadinama Crazy Horse, nes dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo yra naudojama gaminant balnus. "Crazy Horse" oda gaminama iš Full Grain odos, tik paviršius yra šiek tiek pašlifuotas ir primaitintas aliejais ar vašku, todėl ji turi glotnų, matinį paviršių. Vienas iš šios odos išskirtinumų – oda laikui bėgant gražėja. Spalva tampa intensyvesnė, paviršius įgauna natūralų blizgesį.

 

FULL GRAIN ODA vs TIKRA ODA (GENUINE LEATHER)

Full Grain odos kategorijai priskiriamos aukščiausios kokybės ir brangiausios odos. Tai reiškia, kad viršutinis ir tvirčiausias odos sluoksnis nėra pašalintas. Tik šios rūšies oda turi natūralų odos paviršių, ant kurio matyti raukšlės, poros ir smulkūs netobulumai, todėl ši oda ir jūsų daiktas yra unikalūs. Ji yra tvirta, ilgaamžė ir gražiai sensta. Kuo daugiau naudojate, tuo gražiau ir unikaliau ji atrodo.

Tikra oda (Genuine Leather) - tai oda, kuri nebeturi viršutinio sluoksnio ir yra apdirbta (nušlifuota, nupurkšta storu dažų sluoksniu, nulakuota, spaudimo būdu išspaustas odos raštas, ir kt.). Taip daroma tam, nes Full Grain sluosnis jau buvo atskeltas ir panaudotas arba norima paslėpti didelius Full Grain sluoksnio defektus. Taip oda yra padaroma vienodu ir lygiu paviršiumi. Ją naudojant gamyboje lieka mažai atraižų. Tokia oda yra pigesnė, ne tokia tvirta, neturi unikalios savo faktūros ir natūralaus senėjimo efekto.

ODOS GAMINIO PRIEŽIŪRA:

  • Dulkes ir nešvarumus reikia pašalinti minkštu skudurėliu.
  • Dėmėms valyti naudokite praskiestą muilą. Valykite visą plotą, o ne tik dėmę, nes valymas patamsins spalvą. Nepermirkykite odos. Leiskite visiškai išdžiūti, tada naudokite apsauginį balzamą. Atminkite, kad balzamas odą šiek tiek patamsins. Naudokite natūralių aliejų ir bičių vaško pagrindu pagamintas odos priežiūros priemones. Bičių vaškas užtikrina atsparumą vandeniui.
  • Įbrėžimus taip pat pašalinkite odos balzamu. Jį naudokite visiems odos gaminiams.
  • Jei odos gaminys įmirko vandenyje, leiskite jam išdžiūti natūraliai ir niekada po dirbtiniu šilumos šaltiniu.