Žolė kaip ir avis ant asfalto neauga, bet mes jos ir neauginame. Mūsų avys ganosi Australijoje, Naujoje Zelandijoje,  Pietų Afrikoje. O štai iš jų vilnos pagamintą veltinį bandome mieste prijaukinti ir atrodo, kad mums sekasi. Šiandien natūralios vilnos veltinis vėl sugrįžta į gatves ir išgyvena renesansą. Sugrįžta kitoks – pritaikytas miesto žmogui, lengvesnis, švelnesnis, dekoratyvesnis.  

Kurdami aksesuarus, galvojame apie jus – aktyvius, laisvus, smalsius, atvirus naujovėms miesto žmones. Todėl visas CitySheep pastangas nukreipėme į gyvenimą palengvinantį daiktų funkcionalumą, stilių ir gaminių autentiškumą.

Kiekvienas CitySheep daiktas yra savitas natūralių medžiagų kūrinys, dvelkiantis minimalizmo ir estetikos harmonija. CITYSHEEPO viskas prasidėjo nuo noro seniems ir autentiškiems dalykams suteikti naują vertę ir dalį tos autentikos perkelti į šiuos laikus. Idėja kurti kasdienius aksesuarus iš veltinio ir odos kilo atsitiktinai, kai atradome merino vilnos veltinį, skirtą dizaino gaminiams – labai patvarų, bet kartu minkštą, švelnų, sodrių spalvų, tinkantį įvairiems netradiciniams, šiuolaikiniams interjero, aprangos, aksesuarų sprendimams. Pradėjome domėtis istorija, funkcinėmis šios medžiagos savybėmis ir negalėjome nepabandyti su ja dirbti. Atsivežėme savo pirmąjį veltinio ritinį ir prasidėjo bandymai.natūralios odos aksesuaraiPradžioje nieko nenutuokėme nei apie odą, nei apie veltinį, technologines medžiagų savybes ir jų paklusnumą apdirbimui. Tačiau turėjome viziją, kad tai bet kokia kaina privalo būti kitokie nei įprasta, estetiški, funkcionalūs, aukštos kokybės ir ilgaamžiai daiktai. Ir nors avies vilnos vėlimas jau skaičiavo amžius, kol žmogus išmoko austi audinius, mes turėjome ypatingai pasistengti, kol išmokome preciziškai suvaldyti šią medžiagą. Taip per porą metų kasdienių pastangų ir ieškojimų, gimė pirmieji CITYSHEEP dėklai ir įkvepiantys judėti toliau atsiliepimai.rankų darbo aksesuaraiŠiandien gaminiams naudojame natūralią odą ir 100% natūralų merino vilnos vokišką veltinį, kuris vertinamas ir pripažįstamas visame pasaulyje kaip itin kokybiška, ilgaamžė medžiaga, su kuria dirba žinomi pasaulio aprangos ir interjero dizaineriai. Kai kurioms kolekcijoms naudojame tikrai labai unikalią ir brangią augalų taninais dažytą (vegetable tanned) odą.CITYSHEEP dėklai